Hazırsanız Başlıyoruz: Atelier Gusto Nedir, Ne Yapar ?

Atelier Gusto ismiyle yeme içmeye ve onunla beraber gelen köklü kültüre olan merakımızı bir başlangıç noktası kabul ederek içinde bulunduğumuz, tuhaflıklarla dolu 2020 yılında, uzun süreler devam etmesini umduğumuz bir serüvene atılıyoruz.

Atelier Gusto’yu; tasarım, iletişim ve pazarlama gibi farklı disiplinlerden beslenerek, gastronomi ekseninde düşüneceğimiz, içerikler üreteceğimiz, projeler geliştireceğimiz ve marka işbirlikleri yapacağımız bir içerik evi olarak tanımlamayı tercih ediyoruz. Elbette bu serüvende ana lokomotiflerimiz her daim, merak etmek, araştırmak ve de seyahat etmek olacak.

Gastronomi için düşünüyoruz, içerik üretiyoruz, projeler geliştiriyoruz ve seyahat ediyoruz. Tüm bunları yaparken tasarım ve kültürün yolundan ayrılmamaya özen gösteriyoruz.

Önümüzdeki dönemde hangi konularda hizmet sunacağımızı 6 başlıkta toparlamaya çalıştık.

  • Konsept ve İçerik Geliştirme : Gastronomi odaklı düşünmeyi seviyoruz. Yeme-içmenin köklü hikayesine inanıyoruz. Markanıza ve stratejinize uygun içerik üretim süreçlerine katkıda bulunuyoruz.
  • Fotoğraf Çekimi : Görsel sunumun, en az içerik kadar değerli olduğu görüşündeyiz. Bu doğrultuda proje özelinde fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyoruz.
  • “Prop ve Food Styling” : Tasarımdan yoksun bir görsellik düşünülemez elbette, “hikayeye” uygun kadraj tasarımları yapıyoruz.
  • Sosyal Medya Yönetimi : Markanızın dijital dünyadaki iletişimini profesyonel bir şekilde üstleniyor, sosyal medya hesaplarınızı sizinle birlikte yönetiyoruz.
  • Etkinlik Tasarımı: Gastronomiyi “özel kutlamalar ve etkinlik” olmadan düşünmek olmaz. Özel günlerinizin tüm stresine ortak olup, yaratım süreçlerinizdeki ihtiyaçlarınıza paralel olarak katkı veriyoruz.
  • Danışmanlık: Sizinle beraber uzun soluklu çalışmalara imza atıyoruz. Ekibinizin bir parçası gibi hareket edip, tüm enerjimizi ve tecrübemizi ortak bir amaç için kullanıyoruz.

 

Ortak, başarılı projeler geliştireceğimiz günlerde buluşmak üzere!

Yolunuz, yolumuz açık olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir